پایه شارژ پلی‌استیشن سونی Sony Playstation 5 DualSense Charging Station از محصولات تولید شده توسط کمپانی Sony است که همراه با دستگاه پلی استیشن 5 روانه بازار شده است. این دستگاه سازگار با کنترلرهای پلی استیشن 5 می‌باشد و به بدون نگرانی در خصوص از دست دادن شارژ، خواهید توانست در هر لحظه آماده رویارویی با دوستان خود شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با تهران اسپیکر همراه باشید.

نکات برجسته:

شارژ دو کنترلر همزمان

طراحی آسان برای شارژ

لوازم جانبی کارآمد PS5

نحوه عملکرد پایه شارژ

اتصال ساده و کارآمد

شارژ دو کنترلر همزمان

DualSense charging station ، با داشتن فضای لازم در شرایط همزمان، می‌توانید به راحتی کنترلرهای خود را شارژ کنید. به سادگی روی کنترلر DualSense در ایستگاه شارژ کلیک کنید و به همان سرعتی که در کنسول PS5 شما وصل شده شارژ می‌شود.

دو برابر کردن به عنوان یک روش مناسب برای ذخیره DualSense Controller و شارژ همزمان آنها می‌باشد، بدین ترتیب هیچ وقت نگران از دست دادن باتری در اواسط بازی نخواهید بود. بنابراین می‌توانید پورت های USB را آزاد کنید بدون اینکه عملکرد شما کم شود.

طراحی آسان برای شارژ

ایستگاه شارژ DualSense به راحتی به کنترل‌کننده‌های شما متصل می‌شود تا به سرعت و مطمئن شارژ سریع DualSense را با یکبار کلیک شروع کنید. این ایستگاه شارژ، به کنترلرهای PS5 شما این امکان را می‌دهد تا به سرعت به کنسول PS5 متصل شده و بدون گرفتن درگاه های USB و بدون از دست دادن قدرت شارژ، شروع به شارژ شدن نمایند.

این بسیار ساده و جالب است که به سادگی با کلیک، شارژ شده و به بازی مورد علاقه خود می پردازید.. این پایه شارژ می تواند به آسانی کنترلرها را آماده نگاه دارد تا هیچ قسمتی از بازی هیجان انگیز خود را از دست ندهید. این موضوع می تواند برای گیمرهای حرفه ای جذاب و کاربردی باشد.

لوازم جانبی کارآمد PS5

در کنار پلی استیشن 5، سونی تعدادی از لوازم جانبی را که در زمان راه‌اندازی برای کنسول نسل بعدی آن موجود است نیز عرضه کرده است. شما هدست بی‌سیم Pulse 3D ، دوربین PS5 و کنترلر DualSense را دریافت کرده‌اید. اما اگر در حال انتخاب یک گیم پد اضافی با کنسول خود هستید، ایستگاه شارژ DualSense دارای جذابیت بالایی بوده و بسیار مفید خواهد بود.

نحوه عملکرد پایه شارژ

ایستگاه شارژ ساده است، اما همین سادگی است که آن را بسیار جذاب و مناسب می‌کند. DualSense علاوه بر جک هدفون در قسمت زیرین کنترلر نزدیک به گیرنده‌های خود، دارای شارژرهایی نیز می‌باشد. ایستگاه شارژ PS5 ، به شما این امکان را می‌دهد که کنترلرهای خود را با لیدهایی که در قسمت پایین قرار دارند، متصل کرده و با کلیک بر روی پایه، روی آن قرار دهید. کنترل‌کننده، به طور کامل و ثابت، به راحتی در ایستگاه قرار می‌گیرد و چراغ‌های DualSense به شما اطلاع می-دهند که در حال شارژ شدن است. این ساده ترین و البته راحت ترین راه برای شارژی سریع و پرقدرت کنترلرهای پلی‌استیشن 5 می‌باشد که همراه با دستگاه PS5 به بازار عرضه شده است.

اتصال ساده و کارآمد

Sony Playstation 5 DualSense Charging Station یک روش خوب و ساده برای ذخیره کنترل‌کننده های خود در یک مکان است و بدین ترتیب خواهید دانست که آنها همیشه آماده کار هستند. این بسیار مناسب‌تر از استفاده از کابل USB-C است که به همراه کنترل‌کننده ها برای شارژ کردن آن‌ها از پورت های USB در جلو یا پشت PS5 ارائه می‌شود. ایستگاه شارژ از نظر شکل همانند PS5 از ظاهری زیبا برخوردار است، اما به دلیل استفاده کاربردی بهتر از این وسیله جانبی، کوچک و سبک طراحی شده است. بنابراین به راحتی می‌توانید در یک سیستم سرگرمی یا روی میز نزدیک محل بازی خود قرار بگیرد.

شاید بتوان گفت که این پایه شارژ، مهم ترین دستگاه جانبی PS5 نیست، اما اگر شما فردی هستید که به طور مداوم کنترل‌کننده های بدون شارژ را در اطراف خود دارید و از پخش و درهم ریختگی کابل‌های شارژ احساس خوشایندی ندارید، ایستگاه شارژ DualSense یک روش عالی برای ایجاد نظم بوده و درعین حال برای شارژی آسان در دسترس می‌باشد. بدین ترتیب نیازی نیست که نگران از دست دادن بازی های طولانی خود باشید.