Home » شرایط و قوانین ضمانت‌نامه

شرایط و قوانین ضمانت‌نامه

photo_2016-08-19_11-49-42

معمولا یکی از مشکلاتی که کاربران در مورد خرید کنسول های بازی، داشتند ؛ عدم وجود شرکت و یا مجموعه ای بوده که این دستگاه ها را با ضمانت نامه ی معتبر در اختیارشان قرار دهد.

شرکت بانیان پرتو الکترونیک با این هدف پا به بازار گذاشته در همه ی مراحل فروش، گارانتی و خدمات پس از فروش در کنار کاربران و مشتریان عزیز خود باشد.

در طول مدت گارانتی ، دستگاه به صورت رایگان از مشتری دریافت می شود و بعد از انجام خدمات مربوطه دوباره به کاربر تحویل داده می شود.

علاوه بر ضمانت، کنسول های بازی PlayStation 4  و Xbox one برای اولین بار در کشور، تحت پوشش بیمه هم قرار می گیرند.

شرکت سهامی بیمه ایران، گواهی می کند که خسارت های ناشی از سرقت در منزل ( با گواهی پلیس )، خسارت های فیزیکی که منجر به خسارت های جزیی و کلی ناشی از ضربه، آبدیدگی، نوسانات برق، حرارت، آتش سوزی، انفجار، صاعقه، سیل و زلزله وارده به کالای بیمه شده را با شرایط مشخص شده در بیمه نامه، جبران کند.

نحوه ی دریافت و مدارک مورد نیاز برای اخذ خسارت :

  1. برای دریافت خسارت حداکثر 14 روز پس از وقوع خسارت با در دست داشتن بیمه نامه و فاکتور خرید به دفتر خدمات طلایی شرکت بانیان پرتو الکترونیک مراجعه شود.

  2. چناچه محل سکونت شما خارج از تهران و مراجعه حضوری برای شما دشوار می باشد، مدارک و دستگاه آسیب دیده را با توجه به موارد خواسته شده برای تعیین و اخذ خسارت به دفتر شرکت بانیان پرتو الکترونیک پست سفارشی نمایید.

افتخار ما این است که حتی بعد از خرید محصول و در طول مدت زمان گارانتی، در کنار شما و با شما هستیم.