درباره بانیان

شرکت بانیان پرتو الکترونیک، با بیش از 8 سال تجربه در زمینه‌ی فروش کنسول های بازی، امکانات ویژه ای را برای شما خریدارن گرامی در نظر گرفته است تا با خیالی آسوده از محصول خود لذت ببرید. همچنین بانیان، دارای مجوز رسمی از اتحادیه صنف صوت و تصویر و مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی تهران می باشد.

ما کنسول های xbox one و playstation 4 را با یک سال گارانتی تعویض بی قید و شرط ، عرضه می‌کنیم، به این صورت و بروز مشکل برای کنسول خود، می‌تواند در مدت زمان گارانتی، آن را با کنسولی نو، جایگزین کنید. برای کنسول xbox 360 هم در صورت تعمیر نشدن در مدت 20 روز برد کامل دستگاه تعویض می شود.
کلیه کنسول های شرکت بانیان پرتو الکترونیک به مدت یکسال تحت پوشش بیمه نامه سازمان بیمه ایران که معتبر ترین بیمه کشور است ، می باشند.

لذا توصیه ما به شما هموطن گرامی در خصوص خرید هرگونه لوازم الکترونیکی این است که جهت آسوده خاطر بودن و لذت بردن از خرید حتما کالای مربوطه را با گارانتی رسمی خود آن کالا خریداری نمایید.

مدیر شرکت : مهدی فرهادی
آدرس :  تهران – خیابان جمهوری – روبروی فروشگاه رفاه – کوچه شهریار – پلاک 13 – طبقه اول
تلفکس :

11 69 48 66 – 25 62 47 66

فکس : 90 88 97 66

کدپستی: 1139616513

ایمیل : info@banianparto.com

وب سایت : www.banianparto.com

Instagram : banianparo

telegram : @banianparto

زمینه فعالیت : 8 سال سابقه در زمینه فروش و خدمات پس از فروش کنسول های بازی(x-box  –   playstation) و لوازم جانبی –یکسال گارانتی تعویض برای دستگاه های ps4 و xbox one و یکسال گارانتی تعمیر برای سایر کنسول ها ، یکسال بیمه ایران و دو سال خدمات پس از فروش

با تشکر
گروه بانیان پرتو اکترونیک